Sada je: 28-03-2024 15:31.

Lutanje do konačne dijagnoze

Aktivne teme

Vremenska zona: UTC + 01:00


Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možete slati/uređivati poruke/odgovarati].  [ 34 poruka ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor Poruka
 PostPoslano: 30-10-2009 22:25  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član

Pridružen: 28-10-2009 20:51
Postovi: 6
Raden je i EEG i MR i CT glave,nalaz uredan.Moj sin ima hemangiom na licu od rodenja tako da je to uradeno i zbog toga i zbog JIA.Takoder mislim da smo obisli sve specijaliste i dr. kaze da ta glavobolja moze biti od osteoporoze jer su zahvaceni ti prvi vratni prsljenovi.I ja se iskreno nadam da smo na pravoj terapiji.Jos jednom puno hvala na podrsci i savjetima


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 30-10-2009 23:14  Citiraj (i odgovori)  
Moderator
Moderator
Avatar

Pridružen: 18-06-2008 14:05
Postovi: 2112
Lokacija: Zagreb
Onda vjerojatno znaš da ima hemangioma sinovijalne membrane npr. koljeno (obično jedno) ali to bi već znala. Moja je isto imala hemangiome (po rođenju jedan i još 2 u prvim mjesecima života, ovi kasniji su spontano prošli)

Bilo je na TV neki dan o novo-otvorenom "Nado centar zdravlja", ( imaš pod alternativa ) kako jako puno mogu na prirodan način učiniti baš za vratnu kralježnicu, i za djecu, baš su spominjali glavobolje i vrtoglavice, da to lako rješe.

Da, vratna kralježnica je zeznuta kad je problematična, može čak izazvati probleme s prstima ruke koji sliče na artritis (i onaj Raynoudov sindrom s varijantom viška vratnog kralješka)

Super da ste obavili CT, MR, to je jako jako dobro i važno.
Mislim da ćete uskoro biti za 5!
Nemojte toliko biti zabrinuti, isključili ste najteže dijagnoze, ova će s pubertetom najkasnije proći. :dumdum:

_________________
Anita Moorjani "Ponovno rodjena"


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 31-10-2009 06:16  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član
Avatar

Pridružen: 03-05-2009 12:16
Postovi: 117
Lokacija: split
moja ivona nije se mogla dizati radi kralježnice,par puta hodala je uspomoč štaka radi noge ,nije mogla jesti radi tubularnog zgloba itd ,itd-a slika krvi je bila uredu -ništa nije bilo povišeno

_________________
movalis p.p,omacor,gastal,
p.p zimpatola,p.p ibuprofen
cura 05/96


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 18-10-2010 22:16  Citiraj (i odgovori)  
Moderator
Moderator
Avatar

Pridružen: 18-06-2008 14:05
Postovi: 2112
Lokacija: Zagreb
nidalch, a što je s vama?

_________________
Anita Moorjani "Ponovno rodjena"


Vrh
 Profil  
Prikaži poruke :  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možete slati/uređivati poruke/odgovarati].  [ 34 poruka ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika: / i 12 gostiju.


Ne možete započinjati nove teme.
Ne možete odgovarati na poruke.
Ne možete uređivati svoje poruke.
Ne možete izbrisati svoje poruke.
Ne možete slati privitke.

Traži:
Izaberi forum:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group • HR (CRO) autor baze Ančica Sečan | prilagodio Roberto Machiedo
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009
Modified by Roberto Machiedo, Zajedno do zdravlja © 2006-2011