Sada je: 28-03-2024 17:44.

Moj put u ameriku

Aktivne teme

Vremenska zona: UTC + 01:00


Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možete slati/uređivati poruke/odgovarati].  [ 2 poruka ] 
Autor Poruka
 PostPoslano: 19-02-2011 11:58  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član

Pridružen: 19-02-2011 05:40
Postovi: 2
Danas mi je najljepsi dan u zivotu,danas je dan koji sam sanjao od 13 godine,danas sam izborio pravdu za svaki dan sto su mi oduzeli nepravilnim lijecenjem arthtitisa a danas imam 28 godina.Tocno prije 15 godina me pocelo boliti koljeno,trenirao sam nogomet u skoli pa sam sve mislio da je od nogometa,nakon toga je bol presla na ruku,mama me povede u bolnicu a oni mi stave gips na ruku,nastavilo je mene boliti i koljeno kazu mali ima vodu u koljenu trebat ce to operirati.Hvala ti mama sto im nisi dopustila.Bilo je ljeto sijecam se kao danas podjem ja na kupanje osijecam se dobro,pocne me boliti zglob na stopalu nemogu stati na nogu,netrebam vam opisivati kakva je to bol zato sto i sami znate.Eto mene ponovo u bolnici kazu mali umislja,ali pogorsalo se to pa su negdje u knjizi procitali da bi to mogao biti ARTHRITIS,ne nisam ja dosao ovdje nekome da sudim ja sam ovdje dosao od srca i duse da prenesem moje znanje.Otvorili su oni i knjigu i vidili da se medrolom to moze lijeciti,pocetna im je doza bila 80 mg dnevno, medrol je lijek koji smiruje upalu ali to je lijek koji se mora pravilno dozirati djetetu dati 80 mg pa to je zlocin,medrol se nemoze naglo prestati piti nego se doze moraju postepeno smanjivati,izaziva strah,povecani apetit,place vam se,zadebljane obraza izgledate kao lopta (Kusingov sindrom) i dan danas ga imam nije mi skroz prosao zbog prevelikih doza kortikosteroida a vise ne pijem lijekove on se nesmije puno vremena uzimati.Skinuli su me naglo sa medrola i stavili na voltarene protiv bolova,tu mi se stanje skroz pogorsalo,posao sam u zg,tu sam poceo ponovo piti medrol.Trajalo je to godinama da krene na bolje,osteceni su mi zglobovi sake,prsti mi izgledaju kao pandze,laktovi su mi zakrivljeni,koljena nemogu uci u cucanj,smirila mi se bolest skroz,godinama iza toga sam pio reshorcin,folocin,ibobrufen.Bio sam jak nikad nisam klonuo,morate biti borci.kazem ja sebi idem sada viditi mogu li operacijom rijesiti sake (prste) podjem kod jednog od najboljih kirurga u hr.za saku napravim rendgenske snimke kaze mi da ne moze nista napraviti nije mi dao ni tracak nade, bilo je tu vise njih pa da to ce ti stavljati umjetne zglobove.Pomirio sam se ja vise me i boli briga,daj mi da zivim zivot dosta sam se napatio,malo sam i zaplakao i to je dobro.Kao sto kazu sreca prati hrabre, podjem kod rodbine u seattle,odvedu me kod kirurga za saku,koji mi napravi nove rengenske snimke i vidi da postoje velike sanse za izbrusivanje zglobova da bi mi se tetive opustile!Jeli vi vjerujete da ni rengenske snimke nisu napravili kako treba!?Prije nego sto bih mogao da pokusa da mi ipuni najljepsi san kirurg me je poslao u specialnu bolnicu za arthritis,da me pregledaju i daju zeleno svijetlo za operativni zahvat!
THE SEATTLE ARTHRITIS CLINIC, to je inace klinika samo za arthritis. Evo sto su mi rekli: 1.Da sam dosao sa 13 godina nikad nebi imao takve posljedice, bolest NEBIH bila izlijecena ali bih bila neutralizovana na vrijeme,pa nebih imao ovih posljedica kao danas!Sto se tice tretmana iz proslosti saznao sam da sam se kljukao nepotrebno lijekovima koji nisu bili dozirani pravilno!

Zelim da vam kazem da sam jako sretan i da podijelim radost i pricu sa ostalim ljudima koji se nalaze u slicnim situaciama!
Ovo nije izlijev bjesa prema nasoj medicini,istina je kada cujem neke stvari jako sam razocaran i nemogu da ne pomislim DAO BOG DA SAM PRIJE,ali jednostavno nisam imao niti kakvo obrazovanje prema bolest.Ipak zahvalan sam i tim doktorima u zg sto sam ziv,vjerujem da su imali najbolje namjere medjutim nisu znali kako!
Za kraj zelim da pozelim svima srecu i da se ne predaju jer ima nade,vjerujte!
Hvala


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 22-02-2011 22:49  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član
Avatar

Pridružen: 03-12-2008 14:23
Postovi: 1256
Lokacija: Zagreb
Bez riječi sam.

_________________
dobar dan... ja sam stara Dragica ...samo igram za tim ozdravljenje pa otud broj 1:-)


Vrh
 Profil  
Prikaži poruke :  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možete slati/uređivati poruke/odgovarati].  [ 2 poruka ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika: / i 8 gostiju.


Ne možete započinjati nove teme.
Ne možete odgovarati na poruke.
Ne možete uređivati svoje poruke.
Ne možete izbrisati svoje poruke.
Ne možete slati privitke.

Traži:
Izaberi forum:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group • HR (CRO) autor baze Ančica Sečan | prilagodio Roberto Machiedo
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009
Modified by Roberto Machiedo, Zajedno do zdravlja © 2006-2011